Szalony kolorowy makijaż na imprezę

 

 

Jeśli jesteś odważna i lubisz eksperymentować z makijażem, jednak większość przykładów make up’ów które widziałaś już przetestowałaś i szukasz czegoś nowego – to podsuwamy pomysł na makijaż na imprezę, w którym rolę odgrywają nie tylko kolory użytych kosmetyków, ale i geometria. Cienie zostały nałożone na powieki tak, by linie między nimi były proste. Można to zrobić na przykład przykładając do skóry zwykłą kartkę, uważając by przy malowaniu się nie przesunęła.

 

 

 

Kolorowy makijaż – zabawa kosmetykami w domu

 

 

Ile razy miałaś taki dzień albo wieczór, kiedy nie bardzo wiedziałaś co ze sobą zrobić? Nudziło Ci się, oglądałaś z przyjaciółką, koleżanką, mamą, siostrą czy córką kolejne filmy o niczym w telewizji? – Na pewno wiele razy miałaś taką sytuację. A co wtedy robić? – Fajnym sposobem na zabawę i spędzanie wolnego czasu jest… zabawa makijażem. Możesz podczas wolnych chwil pobawić się w make up, którego na co dzień na pewno byś sobie nie zafundowała.

 

 

 

Makijaż oczu – różowy i zielony cień

 

 

W modzie związanej z makijażem panuje dziś w zasadzie całkowita dowolność. Możemy malować oczy klasycznie, używając tylko czerni i delikatnych brązów, a możemy malować się także na żółto czy pomarańczowo – i nikogo to nie dziwi. Makijaż ze zdjęcia jest o tyle oryginalny, że poza połączeniem dwóch na pozór gryzących się ze sobą kolorów: różowego i zielonego, to cienie nałożone zostały w inny niż zwykle sposób. Po pierwsze jaśniejszy cień jest niżej ciemniejszego – a po drugie, cień został nałożony aż po samą linię brwi. Jeśli lubisz oryginalne makijaże – wypróbuj taki chwyt, kiedy będziesz następnym razem szykować się na imprezę.

 

 

 

Makijaż do sesji zdjęciowej na bogato

Masz ochotę zrobić sobie makijażową sesję zdjęciową i zastanawiasz się, co możesz do niej wykorzystać? Jeżeli to, co nałożysz na swoją twarz, będzie miało znajdować się na niej tylko przez czas sesji, czyli krótko, nie muszą to być trwałe kosmetyki czy dodatki. U modelki widzimy na powiekach zwykłe kryształki, a w zasadzie perełki, których używamy w krawiectwie, albo z których robimy sobie naszyjniki. Możesz przykleić je na przykład za pomocą żelu do włosów albo cienia do oczu w kremie.

 

Neonowy makijaż na imprezę

Jeśli uda Ci się natrafić gdzieś na kosmetyki, które świecą w ultrafiolecie, możesz wykorzystać je do wykonania makijażu na imprezę w dyskotece czy klubie, gdzie takie światło zawsze jest wieczorem włączone. Makijaż bez ultrafioletu nie będzie taki mocny i przerysowany, a na imprezie będziesz wyglądała bardzo oryginalnie. Doskonałym akcentem nawet tradycyjnego make up’u na imprezę jest szminka, która w świetle ultrafioletowym zamienia się w neonową poświatę.

 

Makijaż na imprezę: mocny żółty akcent

Jeśli możesz cieszyć się idealną cerą, a lubisz ekstrawaganckie makijaże, wypróbuj sposób ze zdjęcia. Nałóż na twarz rozświetlający podkład, za pomocą którego ujednolicisz odcień swojej cery i zamaskujesz ewentualne delikatne przebarwienia. Jasny, złoty lub srebrny, a dla odważniejszych żółty albo różowy cień do oczu, rozprowadź nie tylko na powiekach, ale również w przestrzeni między oczami i poniżej dolnych powiek. Podkreśl rzęsy tuszem a na usta nałóż ulubioną delikatną szminkę w naturalnym odcieniu.

Kolorowy makijaż na studniówkę

Zastanawiasz się nad swoją studniówkową stylizacją i chciałabyś, aby Twój strój i makijaż był naprawdę wyjątkowy? Choć studniówkę traktuje się jako ważny bal, o podniosłym nastroju przynajmniej do momentu zatańczenia poloneza, można poszaleć z makijażową stylizacją. Nawet do prostej czarnej sukienki możesz wybrać makijaż w bardzo kolorowym stylu. Śmiało możesz postawić na coraz modniejsze neonowe kolory, albo kolory bardzo jasne, które będą kontrastowały z elegancką suknią i upięciem włosów.