Złoto-niebieski makijaż oczu na imprezę krok po kroku

 

 

Czasami z góry zakładamy, że niektóre kolory niekoniecznie do siebie pasują, albo że na przykład dany kolor współgra tylko z pewnymi konkretnymi barwami. Czasem dobrze jest poszukać nowych połączeń kolorystycznych – i na przykład kiedy wybieramy się na imprezę czy inne wieczorowe wyjście, to zamiast na klasyczną czerń, postawić na inne zestawienie kolorów, a czerń pozostawić jedynie do wykonania konturów oczu, a więc kresek i makijażu rzęs. Na zdjęciach możesz zobaczyć przykład połączenia koloru złotego i niebieskiego, w ciekawym i charakterystycznym makijażu na imprezę.

 

 

 

Makijaż oczu: przydymiony czarno-srebrny makijaż krok po kroku

 

 

Na załączonym komplecie zdjęć, możesz podpatrzeć, w jaki sposób krok po kroku wykonać klasyczny przydymiony makijaż oczu, w kolorze czerni i srebra. Tutoriale krok po kroku pokazują nam, od czego powinnyśmy zacząć – że na przykład zaczynamy od ciemniejszego cienia w przydymionym makijażu, a dopiero potem uzupełniamy go cieniem jaśniejszym, albo że ostatnim krokiem jest nałożenie tuszu – nie odwrotnie. Makijaż w stylu „przydymionego oka” nadaje się nie tylko na imprezę w klubie czy wieczorne wyjście ze znajomymi, ale i na studniówkę czy inne tego typu wyjście.

 

 

 

Różowo-pomarańczowy makijaż oczu step by step

 

 

Z jakimi kolorami najczęściej kojarzy Ci się makijaż oczu? – To co wymieniło 99% z Was w myślach, to na pewno nie róż i pomarańcza. A tym czasem spójrz na zdjęcia aby przekonać się, jak fajnie te kolory mogą wyglądać na naszych powiekach. Makijaż w żywych jasnych kolorach sprawdza się nie tylko na imprezach w stylu oczekiwanie na nowy rok w Sylwestra. Możesz śmiało stawiać na takie makijaże nawet na co dzień, jeśli oczywiście szkoła czy praca Ci na to pozwalają. Zobacz, jak krok po kroku wyczarować makijaż w pomarańczowych i różowych kolorach – dobry szczególnie na lato.

 

 

 

Makijaże gwiazd: Beyonce – makijaż oczu, kocia kreska

 

 

Lubisz podglądać makijaże gwiazd? – Możesz sama sobie takie zafundować i wcale nie potrzebujesz do tego kosmetyków za grube dolary… ani nawet za grube złotówki. Jeśli na przykład wypatrzyłaś jakiś makijaż, który bardzo Ci się podoba – i udało Ci się nawet znaleźć w sieci tutorial w jaki sposób taki make up wykonać, ale użyte były do niego ekstremalnie drogie kosmetyki… nie musisz używać akurat takich! Na przykład – spójrz na nasz tutuorial związany z makijażem gwiazd, Beyonce. Nie musisz do malowania kocich kresek używać eye linera za kilkaset złotych – może to być zwykły liner z osiedlowego sklepu. Najważniejsza jest wprawa!

 

 

 

Jasny smokey eyes krok po kroku – makijaż oczu

 

 

Jednym z najpopularniejszych makijaży, jakie fundujemy sobie na imprezy, czyjeś urodziny, ważne wyjścia, to makijaż oczu w stylu „smokey eyes”. W klasycznym makijażu tego typu, dominującym kolorem jest czerń i albo beż, albo srebro. Na zdjęciu możesz zobaczyć, jak w łatwy sposób wykonać taki makijaż oczu krok po kroku – wykorzystując kolor srebrny, ciemny srebrny zamiast czarnego – i delikatny błękit zamiast jaśniejszej części tradycyjnego smokey eyes. Możesz użyć dowolnych kolorów: zasada główna jest jedna, jaśniejszy cień po wewnętrznej stronie oka, ciemniejszy po zewnętrznej.